úterý 9. ledna 2018

Zuby a zubař

Zdravím vás na svém blogu,

Dneska jsem byla u zubaře a bylo jasné, že po dvou letech, kdy jsem zubaře hledala, budu mít kazy. Ačkoli mám takový životní styl, že nahrazuji léky bylinkami, pokaždé když mi jdou vrtat zuby řeknu si o umrtvení. Vím je to hrozné, ale já kromě toho, že mám fóbii z odebírání krve tak mám fobii z vrtání zubů. Ale jak předcházet kazům? Samozřejmě si čistit 2x denně zuby a používat mezizubní kartáčky. Jak jsem zjistila tak mezi zuby vznikají bakterie, které se hromadí a proto se musí používat mezizubní kartáček a nit. Jo a samozřejmě ústní vodu. 
Tak jak předcházet zubním kazům už víte, ale co když se přesto objeví bolest zubů. Hledala jsem jak je mým zvykem v knížkách jak těm zubům pomoct a necpat do sebe tabletky na bolest. A výborná je na to máta.
Uvařte si čaj z máty a zub by to mělo uklidnit. Máta je dobrá na bolest a to nejen zubů, ale i hlavy. A na dezinfekci ústní dutiny je šalvěj, máta a tinktura z hřebíčku. Ale i čajem z máty a šalvěje si můžete udělat ústní vodu.  A povím vám dělala jsem si ústní vodu z hřebíčku a podle mě až na hořkou chuť je to dezinfekce za všechny peníze. 

V dalším článku vám přidám recept.


Mějte se krásně a usmívejte se
Paulie Schiller

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jsem na blogu

Ahoj vítám vás na novém blogu. S novým rokem chci nový nepopsaný list a proto jsem založila tento blog. Chtěla bych být co nejvíce aktivní ...