čtvrtek 25. října 2018

Každá koruna dobrá

Tohle není žádná reklama, ale návod jak ušetřit. Nakupuji hodně přes internet holt je taková doba, dokonce s příchodem malého si velké nákupy objednáváme z Tesco eshopu a na malé chodíme do obchodu, prostě aby to vlezlo pod kočárek. No je to asi v dnešní době lenost když vám pošťák může donést balík až ke dveřím a nebo si jen dojdete na poštu či do zásilkovny si vyzvednout.

1. Nákup přes portál
Tím, že mám malého nakupuji hlavně pro něho a to z www.brumla.cz je tam spousta oblečení o tomhle obchodu bych nevěděla bez portálu https://www.plnapenezenka.cz stačí kliknout na odkaz a dostanete se na stránky.

2. Levné obchody
Tohle není bod pro každého. Třeba já ráda nakupuji v sekáči, Pepco či na bazárku na internetu, ale můj manžel to neřeší. Ale taky si kupuji kvalitní věci, ale jen když je to třeba bunda nebo boty, které mi mají vydržet více let.


3. Nákupy jídla přes internet
Jak už jsem řekla nakupujeme přes Tesco eshop, který nově je v Ostravě což je super. Ani nevíte jak ušetříte. Když jdete do obchodu je tam spousta lákadel, které vás občas svádí nakoupit to co jste koupit nechtěli a za další v obchodě si nemůžete srovnat všechny produkty, které nabízejí. Těch online eshopů je několik.

ObchodyPokud víte o dalších napište pro ostatní do komentářů

4. Prodej oblečení
Mám pár míst kde nosím své oblečení, které už nenosím a za prodané kousky dostanu peníze. Taky existuje možnost bazárků na internetu.Já mám vyhlídnutý jeden,který chci až budu potřebovat prodat věci po dětech a to Feedo.cz kde můžete své věci prodat. Feedo vykup

5. Nakupujte ve slevách
Když jsme s manželem začínali tzv. hospodařit s pěnězi tak nám slevy prostě nic neříkaly a koupili jsme si prostě to co jsme potřebovali ikdyž to nebylo ve slevě. Teď to máme jinak u nás vedou letáky kde vyhlížím slevy, dokonce mi emailem chodí newsletter o slevách a tak vím co se kde děje. Nejlepší je ve slevě nakoupit trvanlivé potraviny ty se nikdy neztratí. A i máslo se dá dát do mrazáku.

6. Udělejte si jídelníček na měsíc či na týden
Ano zdá se to být směšné, ale já jsem měla prvně jídelníček na měsíc, ale asi po 3 měsících manžel začal remcat už zase to samé? Točila jsem totiž asi 20 jídel měsíčně s tím, že některé byly na 2 dny. Teď si dělám jídelníček na týden a je klid. Souvisí to s nákupem kdy vy si na týdenní nákup napíšete co vše budete potřebovat na vaření a uvidíte jak vám cena klesne. U nás je to cca 800 kč na týdenní nákup, ale vypočítali jsme si rozpočet na týden raději 1000 kč ať je rezerva. Někdy je cena vyšší, protože jednou měsíčně kupujeme maso, ale většinou chodíme do řeznictví.

Snad jsem řekla všechny tipy které používám já kdybych si na nějakou vzpomněla dopíšu ji sem.

Mějte se krásně a usmívejte se
Paulie Schiller

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jsem na blogu

Ahoj vítám vás na novém blogu. S novým rokem chci nový nepopsaný list a proto jsem založila tento blog. Chtěla bych být co nejvíce aktivní ...