neděle 24. února 2019

Naše výbavička na příkrmy

Zdravím vás na svém blogu,

před pár dny nám bylo 5 měsíců a už za sebou máme měsíc podávání příkrmů. Než se dostanu k teorii, kterou si můžete přečíst v dalším článku, tak vám chci ukázat co všechno máme na příkrmy připravené.


Teorii najdete zde: Příkrmy jak na to a Příkrmy


Babymoov nutribaby 
Tento přístroj úplně nutně nepotřebujete, stačí vám hrnec a vložka na vaření v páře. Ale já jsem si ho koupila z praktického hlediska, potřebovala jsem mixér a parní hrnec a tady mám dokonce více využití. Můžu sterilizovat, ohřívat mléko a příkrmy, rozmrazovat a jak už jsem psala tak umí mixovat a vařit v páře. Jdou v něm vařit i vejce ale to jsem nezkoušela (raději ani nebudu). A navíc byl ve slevě a doživotní záruka mě přemluvila úplně. Ano na Babymoov dostanete doživotní záruku.

Misky

Později samozřejmě budeme potřebovat talířky, ale zatím máme jen misky.

Lžičky
Ty mám z Dm Babylove a vyhovují mi. Ještě dobré jsou lžičky z IKEA. 

Krabička 
Tuto krabičku se šroubovacím víčkem jsem koupila v PEPCO. Je to fajn. Můžu navařit na dva dny a zbytek dát do lednice a pak ohřát. Mám ještě jednu na umělé mléko když někam jdeme.

Formičky na led
Úplně na led to nevyužívám mám to na zmrazení příkrmů, ale vařím každý den, takže teď zmrazování příkrmů není nutné.

Uzavíratelné sáčky z IKEA
Do těch si dávám kostky příkrmů. Popíšu kde co v jakém sáčku mám a napíšu datum. Pak můžu vytáhnout rozmrazit a podávat. 

Bryndáky
Těch budete ze začátku potřebovat víc než dva. Mám obyčejné z druhé strany pogumované a pak jeden s odkapávacím prostorem. Nevím jak to pojmenovat, ale vidíte ho na obrázku. 

Hrnečky 
Máme doma lahvičky, ale chci už malého učit pít z hrnečku,takže jsem mu pořídila učící hrneček. Jinak čajík zatím dávám po lžičkách, protože ho moc nechce pít.

Jídelní židlička

Ta je značky Safety 1st Keeny Grey Patches (nevím zda se tahle barva ještě prodává). Zatím jsme ji nezkoušeli, protože malý ještě nesedí, ale mě se líbí. Potah je omyvatelný, podnos je možné nastavit do 3 vzdáleností od dítěte a jde i oddělat. Židlička jde snadno složit a tím nezabírá moc místa.

 Do komentářů mi můžete napsat jak jste začínali s příkrmy vy. Ráda si počtu a inspiruji se.

Mějte se krásně a usmívejte se
Paulie

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jsem na blogu

Ahoj vítám vás na novém blogu. S novým rokem chci nový nepopsaný list a proto jsem založila tento blog. Chtěla bych být co nejvíce aktivní ...