sobota 2. března 2019

Předsevzetí aneb jak u nás nefunguje

Zdravím vás,

už uběhla nějaká doba od Nového roku a většina z vás si dala nějaké předsevzetí. I já si nějaké dala, ale spíš to mám určené jako letošní cíle. Proč to píšu, protože jsem se držela svého cíle tak pár dní a teď mám zase líné období. Uvidíme jestli si své cíle dokonce roku splním. 

Mé 3 cíle :
1. Začít cvičit
Po porodu můžu říct, že jsem neměla ani kilo nahoře ba naopak jsem se vrátila z porodnice o pár kilo méně, ale chci si zpevnit tělo. Cvičím podle Jillian Michaels 30 shred challenge, po něm bych chtěla nějaké udržovací cviky hlavně na prsa, které jsou zničené kojením. 

2. Zapracovat na své angličtině
Jsem už 3 roky ze školy a angličtinu jsem od té doby nepoužila a nemusím vám říkat, že kdo jazyk nevyužívá je pak úplně jako na začátku s výjimkou, že si pamatuju spoustu slovíček a občas rozumím zahraničním youtuberkám. 

3. Věnovat čas sobě
Popravdě jsem sama sobě nevěnovala moc času ani před mateřstvím a spíš jsem více věnovala čas ostatním věcem a lidem. Ale i já potřebuji občas vypnout a taková procházka sama se sebou je potřeba. Stačí mi když manžel pohlídá malého a já zajdu jen s košem. Pro mě to je oáza na duši. A to samé platí pro manželství občas dáme malého na hlídání a tak si oba odpočineme a vyrazíme někde jen my dva. Nebudu vám lhát mateřství a rodičovství je práce 24/7 a vy pauzu potřebujete nebo by jste se zbláznili. 

Myslím že tři cíle stačí. Možná jich mám hodně a stačil by mi jeden cíl. Ale uvidíme.

Jak to máte vy s předsevzetím a vydrží vám?

Mějte se krásně a usmívejte
Paulie

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jsem na blogu

Ahoj vítám vás na novém blogu. S novým rokem chci nový nepopsaný list a proto jsem založila tento blog. Chtěla bych být co nejvíce aktivní ...