pátek 10. května 2019

Síla myšlenek

Zdravím vás,
dneska vám povím o tom jak si přitáhnout to co si přejete. Je to hodně o osobním rozvoji a síle vašich myšlenek. Existuje spousta knih a dokumentů. Doporučuji se podívat na Tajemství a The opus, to vám blíže přiblíží to co vám dnes chci říct já.
Předem říkám, že vás o ničem nechci přesvědčovat, protože ne každý tomuhle životnímu stylu věří. Popíšu to takhle někdo věří v Boha a modlí se k němu, někdo věří v jiného Boha, někdo věří ve vesmír a někdo nevěří v nic. Tajemství je o síle vašich myšlenek, které vysíláte vesmíru. To co si přejete, na co myslíte to se vysílá vesmíru. Zní to trochu jako vymývání mozků, ale nazývejte si to jak chcete. Buď tomu věříte nebo nevěříte je to váš názor a já ho beru.

Jak jsem se dostala k této teorii myšlenek?

Asi úplně prvotní setkání s tajemstvím bylo, když jsem byla na základní škole. Viděla jsem ten dokument, ale nerozuměla jsem mu, ale měla jsem nástěnku svých vizí co bych chtěla. Sice jsem díky tomu začala věřit, že dokážu úplně všechno, ale v té době jako puberťačka jsem spíše, byla namyšlená a myslela jsem, že jsem dokonalá. Tohle bylo špatné pochopení dokumentu a tak jsem se k němu dostala znova na střední škole a držím se tím až dodnes.

Občas se na něho kouknu ať si ho připomenu a popravdě se mi líbí ty příběhy. To, že to opravdu funguje je možná ten fakt, že jsem chtěla být úspěšná a nakonec jsem hrála a recitovala. Na střední jsem se cítila jako ve snu. Byla jsem v muzikálovém divadle a recitovala jsem což byl můj sen, jezdili jsme po městech a vystupovali, ale zjistila jsem, že být hercem není úplně hračka a navíc kvalitních herců je tolik, že v takovém množství bych se ztratila. I když jsem měla ze začátku úsilí, pochopila jsem, že touhle cestou jít nechci. Zaměřila jsem se na to, abych odmaturovala, měla práci, manžela, děti a peníze. Nikdy jsem neuvažovala, že to bude jinak, prostě jsem věděla, že to tak bude a žila tak, že je to samozřejmost a už to všechno mám. Pro mou rodinu to bylo nepochopitelné a stále tvrdí, že život je těžký, plný dluhů, práce a nemůže být pořád tak hezký. Děkuji, že jsem tyto řeči neposlouchala, protože bych asi i teď byla ta z davu, která je se svým životem zdeptaná. Bylo a stále je spousta věcí které mě baví a pořád hledám tu správnou cestu, ale to co jsem si přála v životě mám.

Peníze jsou důležité, musíme zaplatit jídlo, bydlení a naše potřeby. Jsou důležitější věci, ale pro mě peníze budou vždy jednou z věcí, které potřebujeme. Říká se, že zdraví si za peníze nekoupíš, ale kdo říká to, že když jsi bohatý musíš být nemocný nebo naopak chudý je zdravý? Vše je v hlavě a je jen na vás na jaký život myslíte. Potkala jsem v práci hodně lidí co moji filozofii nebrali, pro ně jsem byla jen naivní mladá holka co o životě nic neví. No v tomhle musím oponovat naivní v několika ohledech jsem byla a to v lidech, protože umí být dost pomstychtiví a falešní, ale rozhodně nesouhlasím že nevím nic o životě. Jak mnozí z vás ví jsem z pěstounské péče a po maturitě jsem odešla z domu a našla si práci. Mnozí v mém věku takové kroky nedělají. Co tím chci říct. To, že věřím ve šťastný a bohatý život neznamená že jsem naivní a nevím nic o životě. Právě to je ukázka toho, jak vaše okolí to co neznají odsoudí. Chození do práce mě naučilo jednu věc, když vás práce nebaví a chodíte tam z povinnosti a jste v práci podráždění, budete tak nespokojení celý život. Budete tam chodit už jen automaticky a ze stereotypu. Ale pokud si najdete aspoň jedno pozitivum máte ještě šanci na úspěch.


Můžete si vytvořit život jaký chcete pomocí nástěnky, pozitivním přístupem a svými sny, které nemusí zůstat pouhými sny.
Stačí jen věřit, že už ten život žijete, že už to máte a představovat si sebe v situaci jaké chcete. Měli bysme myslet i na reálnost. I když být princeznou zas nemusí být problém je ještě spousta královských rodin a je to i dobrá motivace se učit jazyky.


Doufám že se článek líbil
Mějte se krásně a usmívejte se
Paulie

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jsem na blogu

Ahoj vítám vás na novém blogu. S novým rokem chci nový nepopsaný list a proto jsem založila tento blog. Chtěla bych být co nejvíce aktivní ...